Hei, hva kan vi hjelpe deg med?

Har du spørsmål eller trenger mer informasjon om våre tjenester? Ikke nøl med å ringe oss, sende en e-post, eller starte en chat. Så finner vi ut av det samme. 

+47 38 62 00 22 | hei@geekr.no | Facebook chat 

Odal Næringshage – Stasjonsvegen 16, 2100 Skarnes
Du kan også kontakte oss gjennom kontaktskjemaet under

Vår kjernetid er mandag til fredag 09-15 og vi er tilgjengelige både via telefon, chat, e-post og videomøter.

Vibeke

Byråleder Norge | Webdesign, SoMe

+47 906 49 365 | vibeke@geekr.no

Egil

UX design, SEO, SEM

+47 458 85 422 | egil@geekr.no

Vi jobber også veldig ofte med

Viktor

Grafisk design | Adobe
victor@geekr.no

Paddy

Teknisk SEO, Innhold,
paddy@geekr.no

Angel

Front-End utvikler | JS, CSS, HTML, PHP
angel@geekr.no

Sophie

Fotograf

sophie@geekr.no